Elektromonter pod ziemią

Cab-instal Sp. z o.o. Sp. k.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• dobre warunki pracy i płacy (wynagrodzenie 3 - 5 tys. zł w zależności od
umiejętności i doświadczenia) + bony na posiłek regeneracyjny 30 zł za dzień,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie branży elektrycznej,
• szkolenia w zakresie elektrycznym, dla osób bez doświadczenia w pracy pod ziemią
szkolenia przygotowujące.
Dla wszystkich nowoprzyjętych pracowników, którzy zostaną z nami przez rok przewidywana premia w wysokości 500,00 zł netto!

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryk lub elektromonter,
• podstawowa znajomość symboli i schematów elektrycznych,
• umiejętność czytania rysunków technicznych,
• mile widziane uprawnienia elektryczne,
• znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.
• możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym

Prezentacja firmy

Firma Cab-Instal Sp. z o.o. powstała w 2009 roku. Od samego początku świ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie uznaniowe, bony żywnościowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy