Elektromonter Instalacji Elektrycznych

Biegonice k. Nowy Sącz, małopolskie

ZARMEN Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy również kadndydatów w lokalizacjach: woj. śląskie, woj. opolskie, woj. dolnośląskie

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie przede wszystkim:

• montaż przewodów i kabli

• montaż instalacji elektrycznych

• przygotowywanie i montaż tras kablowych

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego o specjalności

  elektrotechnika / elektronika lub pokrewne

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

• dyspozycyjności do pracy w delegacjach

• uprawnień SEP

• zdolności do pracy na wysokości

• odpowiedzialności, sumienności, rzetelności

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie

  rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej i plasującej

  się w rankingu Forbes 100 największych firm prywatnych w Polsce,

• wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

• możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,

• możliwość awansu,

• pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie

  na życie.

Grupa Kapitałowa ZARMEN jest liderem na rynku kompleksowego wykonania inwestycji... przemysłowych w regionie i skupia 13 firm. Siła i potencjał grupy tkwi w zróżnicowanym zakresie działalności oraz zdywersyfikowanych segmentach rynku obsługiwanych przez poszczególne spółki.
Działalność grupy realizowana jest na rzecz podmiotów funkcjonujących w następujących sektorach: przemysł energetyczny, koksowniczy, chemiczny, rafineryjny, hutniczy, metalurgiczny, wydobywczy, kolejowy, stoczniowy, cementowo-wapienny i odlewniczy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis