Elektromonter / Elektryk

Volen S.A.

Głogów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

VOLEN S.A. jest firmą specjalizującą się w usługach w zakresie realizacji inwestycji w energetyce jak i prac związanych z automatyzacją procesów produkcyjnych i przemysłowych. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji usług.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko: Elektromonter

Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
uprawnienia SEP
umiejętność czytania schematów elektrycznych
umiejętność łączenia szaf sterowniczych
prawo jazdy kategorii B
sumienność oraz staranność w wykonywaniu obowiązków
gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy:
zatrudnienie w formie umowy o pracę
stabilne warunki zatrudnienia
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość rozwoju zawodowego
pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

VOLEN S.A. jest firmą specjalizującą się w usługach w zakresie re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie