Elektromonter, elektryk

PROQEL Sp. z o.o.

GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

PROQEL Sp. z o. o. to firma, która posiada wieloletnie tradycje inżynierskie.
Zespół składa się z wykwalifikowanych inżynierów z doświadczeniem w branży elektrycznej oraz automatyki, co gwarantuje najwyższą jakość usług.

Poszukujemy pracowników na stanowisko elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka
Od zaraz. Praca głównie na terenie woj. Śląskiego - Gliwice i okolice

OBOWIĄZKI:
-wykonywanie instalacji elektrycznej wewnętrznych i zewnętrznych
-budowa tras kablowych
-budowa linii kablowych nN i SN
-prefabrykacja szaf sterowniczych i RG

WYMAGANIA:
-wykształcenie profilowe
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych,
-zdolność do pracy na wysokości
-umiejętność pracy w zespole
-samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziane uprawnienia SEP E1 oraz prawojazdy kat B

OFERUJEMY:
-atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę,
-stabilną prace w młodym i kompetentnym zespole ludzi
-udział w realizacji ciekawych projektów
-możliwość doskonalenia zawodowego.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres biurowy.

Prezentacja firmy

PROQEL Sp. Z o. o. to firma, która posiada wieloletnie tradycje inżynier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie