VIRTUS Personal GmbH

Elektromonter / Elektryk

Od: VIRTUS Personal GmbH
Miejsce pracy: Bawaria, Badenia Wirtembergia

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie!

Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowiska:

Elektryk budowlany / Przemysłowy

Zakres obowiązków:

  • Prace budowlane lub przemysłowe związane z instalacjami elektrycznymi

  • Prace przy instalacjach elektrycznych, systemach ppoż, alarmowych i innych

  • Rzetelne wykonywanie powierzonych prac

  • Podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych

  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

  • Praca z szafą prądową, okablowanie, zamykanie prądu

  • Obowiązki zgodne z wykonywanym zawodem

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym, min. A2

  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

  • Wykształcenie kierunkowe, min. Zawodowe

  • Uprawnienia SEP

  • Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź  ukończenia szkoły

  • Doświadczenie na danym stanowisku

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne

Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami,  w temacie podając stanowisko pracy, poprzez klik Aplikuj

Schönaustr. 33a
84036 Landshut

Zapraszamy na naszą stronę www oraz Facebook