Elektromechanik - rekrutacja online

Sosnowiec, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Do głównych obowiązków będzie należało:

  • bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń;
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz prac konserwacyjnych;
  • diagnozowanie problemów technicznych;
  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacji;
  • utrzymanie ciągłej dostępności mediów na potrzeby procesu produkcyjnego i całego zakładu;
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki,
  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie;
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego;
  • doświadczenie w produkcji podzespołów elektronicznych będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność interpretacji schematów elektromechanicznych i elektronicznych;
  • uprawnienia SEP 1KV;
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. LuxMed, karta Multisport;
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria