Elektromechanik

Sieraków, wielkopolskie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Regulacje mechaniczne i zmiany parametrów maszyn kontrolnych
• Przegląd maszyn w oparciu o instrukcje
• Naprawa, przegląd i konserwacja układów automatyki i pneumatyki maszyn
• Usuwanie niezgodności i awarii maszyn
• Uzupełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej

Co oferujemy?
• Zatrudnienie bezpośrednio prze pracodawcę w oparciu o Umowę o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe + roczne premie
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie zarządzanej według najwyższych standardów
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju
• Bogaty pakiet socjalny m.in pakiet medyczny, świadczenia świąteczne, wyprawki szkolne i wiele innych
• Pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie ze strony przełożonego na każdym etapie zatrudnienia
• Miejsce pracy: SIERAKÓW

Wymagania

Czego oczekujemy?
• Minimum roczne doświadczenie w pracy jako elektromechanik, automatyk
• Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do eksplotacji urządzeń i sieci o napięciu do 1kV
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunku technicznego
• Znajomość podstaw obsługi sterowników PLC oraz paneli operatorskich
• Gotowości do pracy w systemie III zmianowym

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli... rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Praca na produkcji