Opis stanowiska pracy

Jesteśmy międzynarodową nowoczesną firmą produkującą profile okienne z PVC. W branży stolarki okiennej Grupa GEALAN to wiodący producent i ceniony pracodawca. Tworzymy przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, gdzie kluczowymi wartościami jest  Profesjonalizm, Zaufanie, Otwarta komunikacja, Uznanie i Współpraca.

 Od 2014 roku GEALAN jest częścią rodzinnej firmy VEKA AG, z którą współpracujemy i wspólnie dążymy do stałego rozwoju firmy i naszych Pracowników.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Rzgów

Obowiązki:

  • obsługa i konserwacja maszyn, elektronarzędzi, narzędzi oraz urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym;
  • prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów;
  • usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie elektrycznym i mechanicznym;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami;
  • raportowanie awarii do bezpośredniego przełożonego;

 Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego: Elektryk/Elektromechanik;
  • doświadczenia na stanowisku pracy jako Elektryk, bądź Elektromechanik w dziale Utrzymania Ruchu mile widziane;
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych;
  • znajomości zagadnień elektrycznych i mechanicznych w obszarze Utrzymania Ruchu;
  • uprawnień SEP E do 1kV;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;
  • przyjazne miejsce pracy (nie jesteśmy wielką korporacją, pracujemy wspólnie od lat i każdy członek zespołu jest dla nas bardzo ważny);
  • dogodny dojazd autobusem z Łodzi oraz darmowe miejsca parkingowe dla wszystkich pracowników;
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku.
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, wypoczynku, ubezpieczenia grupowego i kart Multisport, świadczenia okolicznościowe.

Wynagrodzenie:  7.200-8.500 zł brutto

Prezentacja firmy

Firma GEALAN Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji