J.T.C. S.A.
J.T.C. S.A. J.T.C. S.A. J.T.C. S.A. J.T.C. S.A.
J.T.C. Spółka Akcyjna jest firmą o blisko 30-letniej działalności w sektorze energetyki.
Zatrudniamy ponad 120 pracowników: większość stanowią inżynierowie automatycy, ponadto elektrycy i informatycy. Posiadamy kompetentny zespół projektantów, programistów systemów sterowania, wizualizacji oraz wykwalifikowane brygady montażowo-rozruchowe.

Działamy w obszarze automatyki, elektryki, informatyki przemysłowej i mechaniki. Nasze prace realizujemy kompleksowo - od projektu, poprzez montaże, optymalizację układów, uruchomienia oraz utrzymanie ruchu instalacji. Świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.
Poszukujemy ambitnych i gotowych do podejmowania wyzwań pracowników,
zapraszamy do współpracy.

Elektromechanik

Miejsce pracy: Oświęcim

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych automatyki przemysłowej,
  • Montaż i podłączanie rozdzielnic i szaf sterowniczych,
  • Montaż i podłączanie urządzeń i aparatury pomiarowej,
  • Budowa tras kablowych i układanie okablowania,
  • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i automatyki przemysłowej,
  • Wykonywanie instalacji oświetleniowych.

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe,
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie,
  • Uprawnienia elektryczne SEP,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w delegacji na terenie Polski.

OFERUJEMY:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w gronie specjalistów
  • Szerokie spektrum możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia obiektowego
  • Udział w interesujących projektach
  • Przyjazna kultura pracy
  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie do wysyłania dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.