Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

Manuli Hydraulics Polska S.A.

Mysłowice, śląskie

Manuli Hydraulics Polska S.A
Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries, działającego m.in. w sektorze produkcji części hydraulicznych. Dbamy o to, by zapewnić wszystkim naszym pracownikom najlepsze możliwe warunki pracy, stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju.
Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego uruchamiamy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • Dyspozycja do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Uprawnienia SEP,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Znajomość elektrotechniki i mechaniki,
  • Doświadczenie na stanowisku elektryka lub mechanika- mile widziane.

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie usterek,
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,
  • Konserwacja maszyn i urządzeń,
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
  • Premię produkcyjną miesięczną,
  • Pełen pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku),
  • Możliwość przystąpienia do Kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • Ubezpieczenie grupowe PZU,
  • Karty Lunch Pass, Karty Multisport
  • Parking pracowniczy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.