Elektromechanik - Utrzymanie Ruchu

Tychy, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie
  • aktywny udział w uruchamianiu nowych linii i urządzeń produkcyjnych
  • prowadzenie ewidencji napraw i remontów oraz przygotowywanie raportów
  • bieżące przeglądy, konserwacja i naprawy maszyn oraz instalacji
  • zamawianie materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych dla potrzeb zakładu
  • dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi

Bądź na Tak jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • znasz od strony praktycznej zagadnienia związane z mechaniką oraz elektroniką przemysłową
  • odnajdujesz się w czytaniu dokumentacji technicznej
  • posiadasz uprawnienia SEP do 1kV

To co możemy Ci zaoferować:

  • pracę w renomowanej, nieustannie rozwijającej się firmie
  • aktywny udział przy uruchomieniu nowego projektu
  • 2 zmiany - od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • dodatkowe premie oraz pakiet benefitów
Chcesz poznać szczegóły?