Elektromechanik - Utrzymanie Ruchu

Hays Poland

Okolice - Strzelce Opolskie, śląskie

Hays Poland

Okolice - Strzelce Opolskie
NR REF.: 1096295

Dla naszego Klienta, nowo otwartej firmy z branży motoryzacyjnej zlokalizowanej w okolicach Strzelec Opolskich, poszukujemy Kandydata na stanowisko Elektromechanik Utrzymania Ruchu.

Praca w nowym zakładzie z nowymi maszynami!
II zmiany - 6:00-14:00, 14:00-22:00
Umowa na czas nieokreślony
Szkolenia pracownicze

Benefity pozapłacowe:
- prywatna opieka medyczna
-karta multisport

Obowiązki:
-zapewnienie ciągłości funkcjonowania maszyn i urządzeń
- usuwanie, zapobieganie oraz weryfikacja przyczyn awarii,
- konserwacja prewencyjna maszyn oraz instalacji
- wykonywanie przeglądów technicznych
- rozwiązywanie bieżących problemów związanych z Utrzymaniem Ruchu

Wymagania:
- min. 3 - letnie doświadczenie na stanowisku Elektromechanika
- wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki
- umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów hydraulicznych, pneumatycznych oraz elektrycznych
- biegłość w posługiwaniu się narzędziami pomiarowymi
- znajmość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy