Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanik Utrzymania Ruchu.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • utrzymanie parku maszynowego w ruchu ciągłym;
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki;
  • raportowanie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna łącząca w portfolio swoich Klientów branże Automotive, AGD, elektroniczną oraz zapewniająca swoim Klientom najwyższą jakość produktów.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:Elektromechanik.

Opis stanowiska

  • bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń;
  • przeprowadzanie przeglądów oraz prace konserwacyjne;
  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn;
  • utrzymanie ciągłej dostępności mediów na potrzeby procesu produkcyjnego;
  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac.

Profil kandydata

  • wykształcenie średnie;
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • uprawnienia SEP 1KV;
  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
  • praca w międzynarodowym środowisku;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. LuxMed, karta Multisport;
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji