Elektromechanik - rekrutacja online

Stryków, łódzkie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ElektromechanikMiejsce pracy: Stryków

Zadania:

  • Nadzór nad działaniem systemów infrastruktury zakładu (instalacja wody użytkowej, wody lodowej, ciepła technologicznego, pary i kondensatu, klimatyzacji HVAC, wody oczyszczonej, sprężonego powietrza)
  • Nadzór nad pracą systemu automatycznego Magazynu Wysokiego Składowania
  • Przeprowadzanie czynności naprawczych i usuwanie awarii systemów infrastruktury
  • Przestrzeganie instrukcji obsługi i konserwacji urządzeń infrastruktury
  • Przestrzeganie planu konserwacji, remontów i przeglądu urządzeń infrastruktury
  • Ścisłe stosowanie się do zaleceń osób odpowiedzialnych za GMP – w szczególności audytorów, komisji zakładowych i Kontroli Jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane elektryczne)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość funkcjonowania systemów i urządzeń infrastruktury zakładu produkcyjnego
  • Chęć rozwoju zawodowego
  • Zaangażowanie i proaktywna postawa
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Paczki świąteczne
  • Program rekomendacji pracowników

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis