Elektromechanik - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy z obszaru Life Science poszukujemy osoby na stanowisko:

ElektromechanikMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nadzór nad parkiem maszynowym,
  • Analiza przyczyn i usuwanie awarii maszyn,
  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń,
  • Przestrzeganie planów remontowych i przeglądowych parku maszynowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale utrzymania ruchu
  • Wykształcenie związane z: elektryką, automatyką, elektromechaniką.
  • Wiedza z zakresu elektryki i mechaniki.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • MIle widziania znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Opieke medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.