Elektromechanik - Mechanik Utrzymania Ruchu

HR Investment Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Dla naszego Klienta – firmy z branży opakowań ciśnieniowych - poszukujemy sumiennych i skutecznych w usuwaniu awarii osób na stanowisko:

Elektromechanik/Mechanik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie linii produkcyjnej w ruchu
  • Analiza i bieżące usuwanie awarii urządzeń
  • Wykonywanie planowych, okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
  • Przezbrojenia llinii produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki:  elektromechanika, elektryka bądź mechanika
  • Podstawowa znajomość pneumatyki i sterowników PLC
  • Znajomość Word, Excel, Outlook i gotowość nauki CMMS Maszyna
  • Uprawnienia SEP do 1Kw
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej, wieloletniej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe, możliwość uzyskania wysokich premii i dodatków
  • Szkolenia kierunkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
przewidziany dodatek kompetencyjny oraz miesięczne premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji