Elektromechanik / Elektryk

AAS Sp z o.o.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Rodzaj umowy: o pracę , bezpośrednio z firmą naszego Klienta (pon-pt 3 zmiany)

Twoim głównym zadaniem będzie:
  • Utrzymanie ciągłości produkcyjnej
  • Zabezpieczenie produkcji - konserwacja maszyn

Oczekujemy:
  • Uprawnień SEP
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Minimum 1 rok doświadczenia

W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem naszego Klienta
  • Wynagrodzenie zaczynające się od 4700 brutto/ msc, które wraz z Twoim stażem pracy lub dodatkowymi uprawnieniami może wzrosnąć nawet do 7000zł brutto msc + dodatki takie jak:
  • premia produkcyjna ok. 210zł
  • 100zł na kartę Sodexo, które możesz przeznaczyć na co tylko chcesz
  • 80zł dofinansowania lub darmową kartę sportową (w zależności od wybranego wariantu)
  • Dodatek nocny 20%
  • Bony i paczki świąteczne
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość skorzystania z kasy zapomogo-pożyczkowej
  • Otrzymasz 2000zł premii za poleconego przez siebie pracownika!

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej nr 24292AAS sp. z o.o. jest częścią międzynar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji