Elektromechanik / Elektromonter

Ruda Śląska, śląskie

MGF Projekt Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osoba będzie odpowiedzialna budowę rozdzielnic elektrycznych, prowadzenie okablowania oraz wsparcie na etapie uruchomienia.

Do podstawowych obowiązków będzie należało:

  • montaż rozdzielnic elektrycznych oraz sterowniczych
  • prowadzenie okablowania oraz podłączanie urządzeń, takich jak napędy elektryczne sensoryka, pneumatyka itp.
  • udział w uruchamianiu maszyn na terenie firmy

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zakresie budowy lub serwisu maszyn
  • praktyczna wiedza związana z budową rozdzielnic oraz systemów sterowania
  • uprawnienia SEP do 1 kV, eksploatacja, (opcjonalnie pomiary)
  • umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
  • umiejętność pracy w zespole

Atutami będzie:

  • prawo jazdy kat. B
  • zainteresowania techniczne

Wymagania

Oferujemy:

  • umowę o pracę (lub elastyczne formy w razie konieczności)
  • bardzo ciekawą i rozwijającą pracę gdzie można mieć duży wpływ na budowane maszyny i firmę
  • dostęp do ciągle rozwijanego parku maszynowego
  • dobrą atmosferę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Młoda firma technologiczna, pełna nowych pomysłów i innowacji które wdrażamy dla siebie i... naszych klientów. Posiadamy kilka zastrzeżeń patentowych i kilkadziesiąt zgłoszeń.

Pomysły realizujemy w Rudzie Śląskiej, przy pomocy oprogramowania CAD / CAM, frezarki CNC, drukarki 3D i wielu innych ciekawych narzędzi pomocnych przy prototypowaniu.

Jeżeli Twoją pasją jest technika, to zapraszam do kontaktu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na magazynie , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Inżynieria