ELEKTROMECHANIK/AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Dakri Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dakri Dystrybucja Sp. z o.o. w Łodzi, zakład produkcji spożywczej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • realizowanie przeglądów planowych i remontów maszyn i urządzeń
  • usuwanie awarii i usterek maszyn oraz układów sterowania (PLC, napędy)
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechanika)
  • dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność diagnozowania i usuwania usterek maszyn, w tym w sterownikach PLC (S7-200, S7-300)
  • znajomość WinCC, sieci profibus i profinet będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w jednym z najnowocześniejszych zakładów w branży
  • możliwość rozwoju, szkolenia
  • pracę w dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Firma Dakri Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis