ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektroinstalator

Miejsce pracy: Poznań

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca na pełny etat, na jedną zmianę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie indywidualne
  • Ubezpieczenie grupowe po określonym czasie współpracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania:

  • Czytanie schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • Znajomość/ wiedza na temat instalacji niskoprądowych/ niskonapięciowych (NN)
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN, protokołów TCP/IP
  • Obsługa programów Autodesk np. AutoCAD, Inventor, FUSION 360…
  • Rysowanie projektów technicznych konstrukcji
  • Umiejętność tworzenia/ rysowania schematów elektrycznych
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
  • Wiedza z zakresu kamer i systemów CCTV będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Wyposażanie szaf sterowniczych w podzespoły elektroniczne i sieciowe plus okablowanie
  • Instalowanie urządzeń np. lamp, kamer na wieżach do monitoringu
  • Rysowanie projektów technicznych schematów elektrycznych
  • Wszystkie prace realizowane w hali montażowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy