Elektrodrążacz - nawet 7 500 na rękę! - Goleniów

Agencja Zatrudnienia KS Service

Goleniów, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Goleniów
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w produkcji stempli i matryc na świecie  - szukamy osoby do pracy na stanowisku:

ELEKTRODRĄŻACZ

Twoje zadania:
  • obsługa maszyn do obróbki elektroerozyjnej,
  • konserwację maszyn,
  • kontrola jakości wykonanych detali.

Nasze oczekiwania:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenie przy obróbce elektroerozyjnej,
  • znajomość zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych.

Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 4 070 – 7 488 zł netto/ na rękę,
  • pracę w trybie trzyzmianowym
  • możliwość pracy w nadgodziny,
  • darmowe owoce, kawa, herbata, czekolada,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.

Zaaplikuj już dzisiaj, rozpocznij pracę w dogodnym dla Ciebie terminie ! :)

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.