Electronics Engineer / Hardware Engineer

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania

  • Rozwój istniejących oraz wdrażanie nowych projektów elektroniki AGD w zastosowaniu przemysłowym;
  • Projektowanie układów sterowników,
  • Ocena kosztów produkcji hardware`u;
  • Testowanie, obliczenia oraz badanie pod względem funkcjonalnym i zgodności z EMC;
  • Współpraca w szerokiej grupie projektowej.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze projektowania układów elektronicznych, a w szczególności elektroniki wielkoseryjnej (czyt. w przemyśle)
  • min. 2 lata w projektach przemysłowych
  • Wiedza w dziedzinie obwodów analogowych i cyfrowych;
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych oraz oprogramowania wykorzystywanego przy projektowaniu elektroniki;
  • Podstawowe doświadczenie w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej EMC;
  • Doświadczenie w obszarze testów EMC, termicznych, testów bezpieczeństwa (wynikających z norm)
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);
  • Wiedza z zakresu konwerterów AC/DC;
  • MathCAD
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki elektronika lub pokrewne);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Podczas pandemii rekrutacja odbywa się w trybie zdalnym!

ALTEN Group jest obecny w 25 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 34.000 inżynierów i... specjalistów IT. Od 1988 roku pracownicy ALTEN tworzą zaawansowane systemy informatyczne i rozwiązania inżynieryjne dla znanych marek. Wdrażają innowacje w dziedzinie lotnictwa, kolei, pojazdów elektrycznych i autonomicznych, energii odnawialnej, finansów, medycyny a nawet rakiet kosmicznych. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna od 2013 r. Oddziały są usytuowane w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Jelenia Góra.
Dołącz do nas.

Let your talent shine. You grow, we grow!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Inżynieria