Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

Electronic Technician

Poznań, wielkopolskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Poznań
NR REF.: 1095149

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG zlokalizowanej w okolicach Poznania, w związku z intensywnym rozwojem struktur poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko: Elektronika/Automatyka do Działu Utrzymania Ruchu.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć zapewnienie prawidłowej pracy maszyn, urządzeń, linii technologicznych pod względem elektronicznym. Elektronik/Automatyk będzie także odpowiedzialny za diagnozowanie przyczyn awarii i usuwanie usterek, wsparcie serwisowe i techniczne oraz regularne przeprowadzanie konserwacji i przeglądów.

Od idealnego kandydata oczekujemy wykształcenia średniego technicznego (automatyka przemysłowa, elektrotechnika, mechatronika), znajomości diagnostyki sterowników PLC (np. Siemens), wiedzy na temat budowy elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz umiejętności analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej. Od Elektronika/Automatyka oczekujemy ponadto uprawnień do 1 kV. Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem. Klient oferuje atrakcyjne warunki pracy, szeroki pakiet benefitów w tym opiekę medyczną i dofinansowanie do przejazdów. Ponadto możliwość rozwoju w firmie międzynarodowej o stabilnej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Produkcja