Electrical Facility Manager

Antal Sp. z o.o.

Poland Wrocław, dolnośląskie

Location: Poland Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizacja oraz nadzór nad prowadzeniem prac remontowych i naprawczych instalacji technicznych zgodnie z obowiązującym prawem
  • Nadzór nad systemami sygnalizacji i ostrzegania, instalacji gaśniczych, sprężarek powietrza wraz z siecią rozdzielczą, instalacji klimatyzacji i wentylacji, instalacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego,
  • Prowadzenie eksploatacji wind towarowych, wózków akumulatorowych, suwnic, instalacji zasilania i dystrybucji prądu elektrycznego;
  • Zarządzanie eksploatacją mediów (energia elektryczna, gaz, woda, ...)
  • Nadzór nad pracą serwisów zewnętrznych
  • Reprezentowanie obiektów przed inspektorami Urzędu Dozoru Technicznego, Powiatowej Inspekcji Sanitarnej, Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, itp.
  • Współpraca z firmami wykonującymi usługi na rzecz obiektu w zakresie jego sprawności technicznej
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia wsparcia technicznego
  • Prowadzenie analiz dotyczących optymalizacji kosztów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne;
  • min 2 letnie doświadczenie w pracy w utrzymaniu technicznym obiektów
  • znajomość obszaru zarządzania zespołem (stanowisko kierownicze);
  • uprawnienia SEP G1, G2 - min. E;
  • znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie swobodnej komunikacji;
  • Znajomość Air Handling Unit
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, dopłata do karty sportowej)
  • Dodatek relokacyjny dla osób mieszkających powyżej 100 km od siedziby firmy

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl