Ekspert w obszarze Linux Red Hat/VMWARE/Openstack.

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta – dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, magister inżynier na kierunkach informatyka, telekomunikacja lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego

Doświadczenie zawodowe:

  • minimum 7 lat pracy w utrzymaniu systemów Linux
  • minimum 7 lat pracy w utrzymaniu systemów Red Hat Enterprise Linux
  • minimum 7 lat pracy w utrzymaniu serwerów fizycznych
  • minimum 5 lat pracy w utrzymaniu serwerów wirtualnych (Vmware)
  • minimum 3 lata doświadczenia w migracji serwerów fizycznych na wirtualne (lub migracja minimum 200 serwerów fizycznych)
  • 3 lata pracy w utrzymaniu i rozwoju platform OpenStack
  • 2 lata pracy w utrzymaniu produkcyjnych środowisk Red Hat OpenStack Platform

Certyfikaty:

  • Red Hat Certified Architect
  • Red Hat Certified System Administrator in Red Hat OpenStack
  • Mirantis Certified OpenStack Administrator Associate Level (MCA100)
  • RHCA, RHCE, RHCSA recertification (current until 1 June 2019)
  • Red Hat Enterprise Performance Tuning Certificate (EX422)
  • Red Hat Certified Datacenter Specialist
  • Red Hat Directory Services and Authentication Certificate (EX423)
  • Red Hat Clustering and Storage Management Certicate (EX436)
  • Red Hat Security: Network Services Certificate (EX333)
  • Red Hat Deployment, Virtualization and Systems Management Certificate (EX401)
  • Red Hat Certified Engineer
  • Cisco Certified Network Associate

Znajomość technologii:

  • Red Hat Enterprise Linux, CentOS, Fedora, Ubuntu Server, Debian
  • Wirtualizacja: KVM, Xen, VMware VSphere
  • Cloud: OpenStack, VMware VCloud Director
  • Kontenery: Docker, Cloud Foundry
  • Klastry: Pacemaker, Haproxy, RedHat Cluster Suite
  • Usługi: Postfix, Apache, Squid, Bind, Mysql, Git
  • Konsole zdalne: Dell iDrac, IBM RSA, HP iLo, Huawei iMana
  • Automatyzacja: Puppet, Ansible
  • Programowanie: Bash/Shell, Python, C/C++, HTML, jQuery
  • Bazy danych: SQL, MySQL/MariaDB
  • Systemy monitoringu: Zabbix, BMC Patrol
  • Narzędzia biurowe: BMC Redmedy (ITSM, CMDB), Open Office, Microsoft Office

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems