Ekspert nieruchomości/ Agent nieruchomości

Sambor Nieruchomości

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Agent Nieruchomości.
Szukamy kogoś, kto lubi zarabiać duże pieniądze i chce szybko je zdobyć. Dostajesz od nas komplet narzędzi i wsparcie merytoryczne, które pozwolą Ci znalezienie naprawdę dobrych transakcji. Jeśli potrafisz rozmawiać z ludźmi, umiesz być partnerem dla Klienta i chcesz osiągnąć sukces w firmie z ogromnymi ambicjami – to znaczy, że będziesz z nami.

Co będziesz robić:
- profesjonalne zdjęcia, filmy i plany mieszkań sprzętem najwyższej klasy,
- obsługiwać nieruchomości z segmentu średniego oraz wyższego,
- przygotowywać oferty oraz prowadzić prezentacje nieruchomości
- negocjować umowy
- uczestniczyć w procesie planowania i prowadzenia rozwoju firmy
- utrzymywać trwałe i dobre relacje z klientami
- obsługiwać klientów, poznawać ich potrzeby i oczekiwania względem nieruchomości
- oferować inne komplementarne usługi np. home staging, zarządzanie, świadectwa energetyczne.
Bardzo chętnie przyjmiemy do naszego zespołu studentów.

Wymagania:
Od Ciebie oczekujemy:
- kreatywności, zaangażowania i zapału do pracy
- chęci osiągnięcia sukcesu
- umiejętności pracy z zespołem
- doświadczenia w sprzedaży i w samodzielnie prowadzonej obsłudze Klienta
- sprawnego zarządzania czasem własnym i innych osób
- umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu
- umiejętności znajdowania rozwiązań i elastyczności w działaniu
- odpowiedzialności za wykonywaną pracę jak i jej efekty
- sprawnej obsługi pakietu Office.

Oferujemy:
- pracę w agencji nieruchomości o już stabilnej, ale ciągle rosnącej pozycji rynkowej
- udział w ciekawych szkoleniach merytorycznych i sprzedażowych
- rozwój zawodowy
- możliwość rozwoju sieci biur
- wysokie zarobki
- jasny i korzystny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy + podstawa
- samodzielność i realizację wyzwań

Pamiętaj: "Nasz sukces to Twój sukces."

Wymagania

Przypominamy, że nadesłane dokumenty powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r., Dz.Ust. Nr 133 poz. 883.

Prezentacja firmy

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę naszej firmy dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi