Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2892

Obowiązki:

STANOWISKO ZOSTANIE UTWORZONE W ZWIĄZKU Z REALIZACJĄ PROJEKTU DOFINANSOWANEGO Z FUNDUSZY EUROPEJSKICH 'WDROŻENIE SYSTEMU B2B/B2C AUTOMATYZUJĄCE PROCESY SPRZEDAŻOWE Z WYKORZYSTANIEM "MACHINE LEARNING"'. PROJEKT REALIZOWANY Z REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO NA LATA 2014-2020, OŚ PRIORYTETOWA: I KONKURENCYJNA I INNOWACYJNA GOSPODARKA, DZIAŁANIE: 1.4 WSPARCIE MŚP. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - OBSŁUGA PLATFORMY SPRZEDAŻOWEJ POWSTAJĄCEJ W RAMACH PROJEKTU, \ - WYKONYWANIE CZYNNOŚCI AGENCYJNYCH ZWIĄZANYCH Z ZAWIERANIEM I OBSŁUGĄ UMÓW UBEZPIECZENIA, - BUDOWANIE POZYTYWNYCH RELACJI Z KLIENTAMI, - PROMOCJA I BUDOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMY. OFERTA SKIEROWANA RÓWNIEŻ DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • ELASTYCZNOŚĆ, WYSOKA MOTYWACJA, DOŚWIADCZENIE W KONTAKTACH Z KLIENTAMI
  • KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA I ASERTYWNOŚĆ
  • OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • DOŚWIADCZENIE W PRACY W UBEZPIECZENIACH (MIN. 2 LETNIE) MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO

Miejsce pracy: SOKOŁA 4A/1, 35-010 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy