Ekspert ds. produktów finansowania handlu

Alior Bank S.A.

Kraków, Warszawa, Albania, zagranica

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • wdrażaniu nowych rozwiązań i usprawnień w zakresie produktów finansowania handlu (gwarancje, akredytywy, inkaso),
  • współpracy z jednostkami banku w celu tworzenia i zmian zarówno w systemie do obsługi produktów finansowania handlu jak i dokumentacji produktowej (regulaminy, umowy, wnioski, wzory formularzy),
  • współpracy z IT w zakresie rozwiązań systemowych dla produktów finansowania handlu oraz możliwość samodzielnego prowadzenia projektów mających zapewnić stałe dostosowywanie systemu do wymagań rynku,
  • współpracy z Ekspertami ds. Finansowania Handlu oraz siecią pracowników sprzedaży w celu poznania oczekiwań klientów (m.in. spotkania z klientami, strukturyzacja transakcji),
  • analizie podstawowych danych niezbędnych do podejmowania decyzji zarządczych,
  • poszukiwaniu nowych, niestandardowych rozwiązań prawnych, umożliwiających udoskonalanie oferty oraz wdrażanie tych rozwiązań w banku.

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • zna doskonale produkty finansowania handlu (gwarancje, akredytywy, inkaso) oraz regulacje międzynarodowe z nimi związane,
  • posiada minimum trzyletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu oferty produktów finansowania handlu lub obsłudze tych produktów,
  • potrafi współpracować zarówno z innymi jednostkami w ramach organizacji, jak i z firmami zewnętrznymi,
  • posiada doświadczenie z zakresu prowadzenia lub uczestniczył/uczestniczyła w projektach rozwoju systemów informatycznych, w tym systemu do obsługi produktów finansowania handlu,
  • posługuje się pakietem MS Office (Word, Excel i PowerPoint),
  • wykonuje swoje obowiązki z dbałością o wysoką jakość pracy,
  • posiada bardzo dobre zdolności interpersonalne,
  • potrafi efektywnie uczestniczyć w równoległych i zróżnicowanych projektach.

Twoim dodatkowym atutem jest:

  • znajomość podstawy obsługi baz danych, w tym pisania zapytań w SQL (dodatkowy atut),
  • znajomość i doświadczenie w zakresie innych produktów takich jak: faktoring, forfaiting, dyskonto należności, rachunki escrow.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o wartości - zwinność, prostota, zespołowość i etyka,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat i 1 dzień na „U” itp.),
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń,
  • ofertę rozwojowa i edukacyjną w programie Alior Uniwersytet.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.