Ekspert ds. Ochrony Danych Osobowych - Grupa Kapitałowa

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba obejmie stanowisko Eksperta ds. Ochrony Danych Osobowych. Do jej głównych obowiązków będzie należeć opracowywanie i aktualizacja dokumentów oraz procedur związanych z bezpieczeństwem danych osobowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest grupa kapitałowa, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje Eksperta ds. Ochrony Danych Osobowych.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie zgodności przetwarzania danych osobowych z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa
  • Udział oraz nadzór nad opracowywaniem i aktualizacją dokumentów, regulacji wewnętrznych oraz procedur związanych z bezpieczeństwem danych osobowych
  • Współpraca wewnątrz organizacji - nadzór nad przestrzeganiem regulacji dotyczących zapisów RODO
  • Współpraca z IOD działającego poza strukturami spółek z Grupy Kapitałowej
  • Podejmowanie odpowiednich działań w przypadku wykrycia naruszeń lub podejrzenia naruszeń w obszarze ochrony danych osobowych
  • Wsparcie pracowników w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych
  • Reprezentowanie firmy i współpraca z organami nadzorczymi w sprawach związanych z wykonywaniem obowiązków administratora danych osobowych
  • Inicjowanie działań szkoleniowych zwiększających świadomość (przygotowanie materiałów i prowadzenie szkoleń)
  • Opiniowanie projektów technologicznych w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe prawnicze albo pokrewne
  • Mile widziane posiadanie uprawnień radcy prawnego/adwokata,
  • Ukończone studia podyplomowe np. z obszaru ochrona danych osobowych, cyberbezpieczeństwo, bezpieczeństwo systemów informatycznych lub pokrewne (mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze merytorycznym związanym z RODO,
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego/wiodącego ISO 27001,
  • Znajomość przepisów oraz standardów z zakresu ochrony danych osobowych,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B (sporadyczny audyty w oddziałach spółek).

Oferujemy

  • Dużą samodzielność działania po okresie wdrożenia
  • Umowę o pracę albo kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej
  • Udział w ciekawych projektach
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia medycznego i karty Multisport na preferencyjnych warunkach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page