Ekspert ds. form wtryskowych

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odbiór i wdrażanie nowych form wtryskowych, a także rozwój i uruchamianie nowych projektów w obszarze tworzyw sztucznych tj. polietylen, poliwęglan.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna, operująca na ponad 40 rynkach, będąca liderem w branży tworzyw sztucznych, dostarczająca wysokiej jakości rozwiązania swoim Klientom.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Rozwój i uruchamianie nowych projektów
  • Technologiczne wsparcie bieżących procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad modyfikacjami w projekcie
  • Opiniowanie nowych projektów pod kątem technicznym
  • Odpowiedzialność za odbiór i wdrażanie nowych form wtryskowych
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Kontakt z narzędziowniami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość budowy i konstrukcji form wtryskowych
  • Znajomość procesu wtrysku, umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej
  • Biegła znajomość programów do modelowania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym codzienną współpracę z zagranicznym oddziałem R&D firmy
  • Praktyczna wiedza z zakresu dostępnych metod obróbki stali
  • Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem rynku w swojej branży
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej od osób pracujących w zagranicznym dziale R&D
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w obszarze całego spektrum tworzyw sztucznych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page