Oferta wyróżniona

Ekspert ds. bankowości transakcyjnej

Rzeszów, podkarpackie

Alior Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • aktywny udział w spotkaniach z Klientami jako wsparcie sprzedażowe w zakresie produktów bankowości transakcyjnej
  • analiza portfela Klienta Biznesowego pod kątem x-sell dla produktów bankowości transakcyjnej
  • realizacja kampanii CRM skierowanych do określonych grup docelowych
  • wsparcie w przygotowaniu oferty produktowej i cenowej w procesie akwizycji nowych lub x-sell obecnego Klienta Banku
  • strukturyzowania oferty produktowej Klientów w zakresie optymalizacji przepływów środków finansowych: (Obsługa gotówkowa, Płatności masowe, Rachunki bieżące/pomocnicze/płacowe, karty płatnicze, bankowość elektroniczna, usługi dodatkowe)
  • bieżący monitoring aktywności klientów w zakresie produktów i usług bankowości transakcyjnej
  • wsparcie Doradców bankowych w procesowaniu i przygotowaniu umów produktów CM
  • szkolenie Bankierów w zakresie produktów bankowości transakcyjnej oraz pozostałych produktów transakcyjnych
  • bieżąca współpraca z Bankierami Klientów z segmentów Małych i Średnich Firm oraz Klientów Korporacyjnych

Jeśli jesteś osobą, która:

  • min. 2 lata doświadczenia w zakresie oferowania produktów bankowości transakcyjnej lub pracy w jednostce sprzedażowej
  • umiejętność prezentacji, sprzedaży i negocjacji
  • gotowość do pracy mobilnej i chęci do angażowania się w projekty sprzedażowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.)
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i... innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy.

W Alior Banku odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Biuro / Dokumentacja