Ekspedient- obiekt handlowy w Komornikach- Wynagrodzenie Tygodniowe

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, Komorniki, Stęszew, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań, Komorniki, Stęszew

Opis stanowiska pracy:
- profesjonalne przyjęciem i obsługą klienta,
- utrzymanie dobrych relacji,
- pomoc w zakresie zakupów,
- obsługa kasy fiskalnej i rozliczeniem środków płatniczych.

Z naszej strony oczekujemy:
- dyspozycyjności do pracy od zaraz na pełen etat w godzinach porannych i popołudniowych,
- aktualnej ks. Sanepid wraz z orzeczeniem o zdolności do pracy
- własnego dojazdu do Komornik (autobus z Górczyna 12 min)

W zamian oferujemy:
- umowa zlecenie minimum 3-mce z możliwością przejścia na umowę o pracę
- elastyczne godziny pracy poranne 10-15, 10-17 popołudniowe 15-22, 17-22 , bądź też 10-20,11-21- kwestia ustaleń.
- wypłatę w formie tygodniówek
- stawka godzinowa 12zł netto! (przy pełnym etacie 2000zł netto)