Ekspedient/ Ekspedientka

Szczecin, Przecław, Warzymice, Goleniów, zachodniopomorskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Powody, dla których warto podjąć z Nami współpracę:

  • Miesięczne wynagrodzenie nawet do 3600 zł !
  • Praca zmianowa w godzinach 6 - 21
  • Karty podarunkowe na Święta
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Po okresie próbnym comiesięczny deputat w wysokości 100 zł

Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej, a także terminalu płatniczego. Dodatkowym atutem będzie posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy różne lokalizacje pracy, nie tylko w Szczecinie

Nie musisz mieć doświadczenia w branży, wystarczy motywacja i chęć do pracy.

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Inne , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie