Opis stanowiska pracy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych i użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Ekonomista kontraktu

Miejsce pracy: Szczecin

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie:

  • współtworzenie, aktualizacja i kontrola budżetu kontraktu, w tym planów kwartalnych kosztów i sprzedaży,
  • kontrola umów, faktur i wszelkich zobowiązań pod względem formalno-rachunkowym oraz poprawności i zgodności z umowami i pełnomocnictwami,
  • kontrola rozrachunków z kontrahentami,
  • prowadzenie ewidencji kosztów i przychodów kontraktu, wystawianie i ewidencja faktur sprzedażowych w systemie finansowo-księgowym oraz pozostałe zadania związane z kontrolą realizacji kontraktu w zakresie ekonomiczno – finansowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewnym
  • doświadczenie na stanowisku związanym z kontrolą kosztów, analizą finansową, opracowywaniem prognoz
  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, finansów przedsiębiorstw
  • mile widziana znajomość przepisów podatkowych
  • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej
  • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, terminowość
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i przejrzyste zasady wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • wsparcie profesjonalnego zespołu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ).

Prezentacja firmy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdzies... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat