EHS Specialist

Hays Poland

Lubuskie, lubuskie

Hays Poland

Lubuskie
Lubuskie
NR REF.: 1176521

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive zlokalizowanej w województwie lubuskim poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. BHP i OŚ.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy
  • Analiza stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w celu poprawienia bezpieczeństwa pracowników oraz zapobieganiu zagrożeniu
  • Opracowanie i wdrożenie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji dotyczących BHP
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, pomiar czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
  • Ocena ryzyka zawodowego z pracą na poszczególnych stanowiskach
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP
  • Zapewnianie standardów w zakresie gospodarki odpadami
  • Prowadzenie ewidencji i kart przekazania odpadów
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych BHP i ochrony środowiska
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami
  • Współpraca z medycyną pracy
  • Podnoszenie i budowanie świadomości wśród pracowników z zakresu BHP i ochrony środowiska

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy, Ochrona Środowiska)
  • Doświadczenie w branży automotive
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP oraz ochrony środowiska
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i zarządzania czasem

Dodatkowymi atutami będą: certyfikaty z zakresu ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa pracy

Nasz Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie, wysoką kulturę organizacyjną, pracę w nowo wybudowanym zakładzie produkcyjnym.
Jeśli zainteresowała cię ta oferta, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy