E-commerce Specialist z j. szwedzkim

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Dla naszego Klienta, firmy z SSC w zachodniej części Poznania, poszukujemy obecnie osób znających język szwedzki i chcących rozwijać się w obszarze marketingu, na stanowisko E-commerce Specialist.

Zadania:

  • Utrzymywanie stron internetowych działów firmy
  • Przesyłanie filmików promocyjnych na YouTube, publikowanie reklam i treści promocyjnych
  • Administracja aplikacji handlowych
  • Wsparcie wdrażania aplikacji dla sprzedawców i klientów
  • Tłumaczenie treści na potrzeby stron internetowych
  • Wsparcie strategii handlu elektronicznego

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2) i szwedzkiego (C1)
  • Mile widziane podstawowe umiejętności graficzne
  • Chęć rozwoju w obszarze e-commerce
  • Kreatywność i samodzielność
  • Mile widziane doświadczenie w pisaniu tekstów lub w agencji reklamowej albo w obsłudze klienta

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w obszarze marketingu
  • Codzienny kontakt z językiem szwedzkim
  • Ciekawy pakiet benefitów i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe biuro w nowoczesnym centrum biznesowym
Devire Devire Devire Devire