E-commerce Marketplace Manager

Orienta Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko E-commerce Marketplace Manager

Obowiązki

Budowanie i wdrażanie strategii e-commerce,
Zarządzanie zespołem specjalistów,
Wdrażanie rozwiazań zwiększających efektywność sprzedaży w obszarze marketplace,
Rozwój oferty produktowej oraz zarządzanie polityką cenową,
Odpowiedzialność za budżet,
Analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce
Ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz partnerami zewnętrznymi w zakresie marketingu oraz E-commerce.

Wymagania

Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w branży e-commerce,
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
Doświadczenie w planowaniu i realizowaniu strategii sprzedaży kanałami e-commerce,
Znajomość SEO/SEM, kampanii w Social Media oraz kampanii PPC,
Znajomość narzędzi: Google Analitycs, Ads, Allegro Ads, Amazon Ads,

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku,
Atrakcyjne i adekwatne wynagrodzenie do Twojego doświadczenia,
Możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii/narzędzi,
Atmosferę pracy umożliwiającą wymianę doświadczeń, sprzyjającą kreatywności i rozwojowi kompetencji,
Pakiet Benefitów: Ubezpieczenie, opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.