E-commerce Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Pszczyna, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

E-commerce ManagerMiejsce pracy: Pszczyna

Zadania:

  • Współtworzenie strategii sprzedaży w kanale online (sklepy internetowe, marketplaces)
  • Śledzenie trendów e-commerce
  • Identyfikacja potrzeb klientów w obszarze e-commerce i Customer Experience
  • Trolling
  • Proponowanie i wdrażanie dystrybutorom rozwiązań informatycznych zwiększających efektywność sprzedaży online
  • Ciągły rozwój i aktualizacja narzędzia API dla sklepów internetowych B2C i B2B
  • Monitorowanie wolumenów sprzedaży i konkurencji w sklepach internetowych i platformach marketplace, liderów rynku, poziomu cen, trendów
  • Wsparcie wdrożenia i rozwoju narzędzia e-commerce B2B dla klientów krajowych i eksportowych
  • Nadzór nad integracją platformy e-commerce B2B z innymi systemami firmy, a także systemami dystrybutorów (np. podgląd stanów magazynowych dystrybutorów)

Wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • angielski B2
  • Analityczny umysł

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju i pracę w dynamicznym środowisku
  • Wynagrodzenie podtawowe + pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.