Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, znanej na świecie marki produkującej i dystrybującej karmę dla zwierząt domowych, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Key Account Managera z doświadczeniem w branży e-commerce.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sprzedaży internetowej B2B dla dostawców wielokanałowych i sieci detalicznych,
  • Zarządzanie i rozszerzanie portfolio Klientów (krajowych i zagranicznych),
  • Dbanie o rozwój strategii sprzedażowej i marketingowej w sektorze e-commerce,
  • Analiza i dobór istotnych strategicznie sprzedawców on-line, pod kątem odpowiedniej widoczności marki,
  • Monitorowanie działań konkurencji, a także wdrażanie nowych rozwiązań e-commerce,
  • Przygotowywanie raportów w oparciu o analizę wyników sprzedażowych,
  • Udział w wydarzeniach branżowych.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie w branży sprzedaży internetowej B2B,
  • Bardzo dobra znajomość branży e-commerce (narzędzia, analiza wyników sprzedażowych, zarządzanie marką),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w branży żywieniowej,
  • Umiejętność pracy w zespole i w międzynarodowym środowisku,
  • Znajomość pakietu Office, oraz CRM.

Co oferuje nasz Klient?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Swobodę w podejmowaniu działań,
  • Pracę wśród doświadczonego zespołu
  • Pakiet benefitów.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management