E-commerce implementation specialist - Analityk systemów IT

Moltton

Katowice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • rozpoznawanie potrzeb firmy w zakresie funkcjonowania systemu i przekształcanie ich w wymagania IS
  • proponowanie usprawnień i modyfikacji w systemie e-commerce z uwzględnieniem ich wpływu na biznes, dane oraz sam system
  • śledzenie postępu realizacji projektu oraz kluczowych wskaźników oraz raportowanie ich przełożonym
  • informowanie, prowadzenie i szkolenie operacyjnych zespołów biznesowych w zakresie nowych funkcjonalności związanych ze stroną internetową i wykorzystaniem back-office
  • nadzorowanie procesu testów systemu (skrypty testowe, kwalifikacja błędów)
  • kwalifikacja błędów oraz realizacja i wykonanie skryptów testowych.
  • analizowanie, polecanie i projektowanie nowych usprawnień biznesowych w systemie e-commerce

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie wdrażania systemów e-commerce i zarządzania projektami w obszarze IT
  • praktyczna znajomość AGILE
  • gotowość do wyjazdów służbowych do Francji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość systemu SAP Hybris jest mile widziana
  • silnie rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność wyznaczania priorytetów

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej korporacji będącej światowym liderem swojej branży
  • pracę przy dużym, międzynarodowym projekcie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • prywatna opieka medyczna
  • szeroki pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton