Opis stanowiska pracy

Werker Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa zatrudnienia z siedzibą we Wrocławiu (Certyfikat nr 13353).

Obecnie poszukujemy dla niemieckiej firmy transportowej osoby na stanowisko:

Dyspozytor

Obowiązki:

• planowanie tras oraz przydzielanie samochodów kierowcom (transport chłodniczy oraz chemiczny)

• przyjmowanie zleceń transportowych, ustalanie harmonogramów przewozów zgodnie z oraz przekazywanie kierowcom

• organizowanie i koordynowanie pracy podległych kierowców oraz floty samochodowej,

• przyjmowanie zleceń od klientów firmy i ich realizacja,

• współpraca z innymi działami w zakresie realizacji transportów.

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku dyspozytora lub spedytora

• dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

• prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

• pracę od poniedziałku do piątku, 45 h/tydzień: 08:00 do 17:00

• pracę w dużej firmie transportowej w obszarze transportu chłodniczego i chemicznego

• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich

• stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 3 000,00 € brutto, podwyżka po okresie próbnym (6 miesięcy), premie roczne: 1 000,00 €,

• pomoc w znalezieniu zakwaterowania

• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Prezentacja firmy

Werker jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne