Dyspozytor- kontroler floty

Mandersloot

Komorniki k Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Mandersloot obecnie poszukuje osoby na stanowisko

Dyspozytor - Kontroler floty

Region: wielkopolskie

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań umiejętność analitycznego
  • myślenia
  • dobra znajomość branży i aktualnych przepisów transportowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Opis stanowiska:

  • koordynowanie oraz nadzór pracy kierowców
  • planowanie zleceń dla poszczególnych jednostek transportowych
  • praca z wykorzystaniem informatycznych systemów zarządzania
  • współpraca z holenderskim oddziałem firmy
  • dbanie o dobre relacje z przewoźnikami i klientami nadzór i prowadzenie dokumentacji operacyjnej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia

Prezentacja firmy

www.mandersloot.eu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive