Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • kontakt z dostawcami
  • wyszukiwanie ofert dla materiałów produkcyjnych
  • składanie zapytań ofertowych do dostawców.
  • zamawianie materiałów bezpośrednio produkcyjnych
  • zapewnienie odpowiednich stanów magazynowych
  • analiza zapotrzebowania materiałowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane logistyczne lub techniczne
  • dobra znajomość obsługi komputera (Excel)
  • podstawowa znajomość tematyki z zakresu sterowania zapasami
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - warunek konieczny
  • mile widziana znajomość modułu SAP MM

Naszym pracownikom oferujemy:  pracę w sympatycznym zespole w międzynarodowej firmie, w warunkach sprzyjających zachowaniu work life balance, w urokliwych okolicach Lwówka Śląskiego.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie