Opis stanowiska pracy

Polska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs na stanowisko

DYREKTORA

Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej (ZOPOT) z siedzibą w Kijowie.

Główne obowiązki: Promocja Polski w dziedzinie turystyki na rynku:

  • Ukrainy

Wymagania konieczne:

Kandydat ubiegający się o stanowisko dyrektora ZOPOT powinien:

  1. Posiadać tytuł magistra;
  2. Korzystać z pełni praw publicznych;
  3. Nie być skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  4. Posiadać co najmniej 5-letni staż pracy w jednej z następujących dziedzin: w turystyce, marketingu, sprzedaży, public relations, administracji publicznej, dyplomacji w tym co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym;
  5. Posiadać udokumentowaną biegłą znajomość języka angielskiego i/lub języka ukraińskiego i/lub języka rosyjskiego;
  6. Posiadać prawo jazdy, co najmniej kategorii „B”.

Wymagania pożądane

  1. Znajomość zagadnień z zakresu komunikacji, marketingu i turystyki;
  2. Znajomość polskiego rynku turystycznego w zakresie atrakcyjności turystycznej;
  3. Znajomość „Strategii Marketingowej Polski w sektorze turystyki na lata 2012-2020”;
  4. Umiejętność organizacji kampanii promocyjnych oraz zarządzania projektami;
  5. Znajomość stosowania procedur ustawy Prawo zamówień publicznych;
  6. Znajomość ustawy o usługach turystycznych;
  7. Znajomość ustawy i statutu Polskiej Organizacji Turystycznej;
  8. Umiejętność zarządzania personelem, pracy w zespole, nawiązywania kontaktów, radzenia sobie ze stresem.

Ponadto, warunkiem udziału w konkursie jest przedstawienie 3-5 stronicowej pracy pisemnej na temat:

  • Koncepcja realizacji założeń strategicznych komunikacji marketingowej na rynku ukraińskim w roku 2020.

W przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym należy dołączyć ich tłumaczenie na język polski.

Komisja Konkursowa w trakcie postępowania konkursowego może zwrócić się do kandydatów z prośbą o dostarczenie dokumentów związanych z toczącym się postępowaniem, a także zweryfikować znajomość języka obcego poprzez rozmowę w danym języku, ze specjalistą.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań
  • Umowę o pracę zawartą na czas określony, nie dłuższy niż 33 miesiące.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy:

  • 17.12.2019 r.

Wstępna kwalifikacja kandydatów odbędzie się na podstawie przesłanych dokumentów. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. O terminie i miejscu rozmowy kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Oferty odrzucone zostaną zniszczone.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

  • CV;
  • listu motywacyjnego;
  • Kopii dokumentu potwierdzającego wykształcenie wyższe (dyplom);
  • Oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • Oświadczenia kandydata o niekaralności prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • Oświadczenia o posiadaniu prawa jazdy co najmniej kategorii „B” oraz o posiadaniu doświadczenia w prowadzeniu samochodu w ruchu drogowym;
  • Kopii dokumentów potwierdzających co najmniej 5- letni staż pracy w jednej z następujących dziedzin: w turystyce, marketingu, sprzedaży, public relations, administracji publicznej, dyplomacji, w tym co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym (świadectwa pracy, umowa o pracę, zaświadczenia, umowa- zlecenie, umowa o dzieło lub inne umowy cywilnoprawne, kontrakt menadżerski, opinie z miejsca pracy);
  • Kopii dokumentów potwierdzających biegłą znajomość języka angielskiego i/lub języka ukraińskiego i/lub języka rosyjskiego np. dyplom ukończenia studiów lingwistycznych lub filologicznych, dyplom ukończenia nauczycielskiego kolegium języków obcych, świadectwo ukończenia szkoły za granicą z obcym językiem wykładowym, certyfikat, zaświadczenie, oświadczenie kandydata;
  • Pisemnego opracowania na temat: „Koncepcja realizacji założeń strategicznych komunikacji marketingowej na rynku ukraińskim w roku 2020.

Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj"

w terminie do dnia 12.11.2019 roku z dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora ZOPOT w Kijowie”.

Prezentacja firmy

Zadaniami POT są w szczególności: <br/> <br/>promocja Polski jako kraju ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Top management, Praca Administracja Publiczna, Praca Kadra zarządzająca, Praca Biuro / Dokumentacja