Dyrektor Zarzadzajacy

Michael Page

Wroclaw, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta- start-upu- firmy z branży usługowej opartego na nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach e-commerce, poszukujemy obecnie przedsiębiorczego i ambitnego Dyrektora Zarządzajacego, który poprowadzi firmę do sukcesu na arenie polskiej i międzynarodowej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest nowoczesna Organizacja z branzy nowych technologi działająca w sektorze usługowym.

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za całość operacji od fazy start up: tworzenie strategii, wdrożenie, egzekucję, rozwój biznesu
Kreowanie krótko- i długoterminowej strategii rozwoju firmy
Właściwe wdrożenie procesów IT związanych z biznesem
Zarządzanie operacjami, inwestycjami, analizami finansowymi, marketingiem, ryzkiem oraz rozwojem biznesu
Budowa, zarządzanie i rozwijanie kompetencji pozostałych członków zespołu
Monitorowanie i kontrola realizacji KPI (w tym ROI)
Badanie i monitorowanie działań konkurencji, wykazywanie obszarów poprawy oraz wdrażanie wzorcowych rozwiązań rynkowych
Opracowywanie budżetów i kontrola nad nimi
Zarządzanie cash-flow, ocena projektów inwestycyjnych, symulacje finansowe
Zapewnienie płynności finansowej
Raportowanie do Zarządu firmy.

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze finansów
Doświadczenie w rozwijaniu projektów od fazy start up
Doświadczenie w rynku e-commerce, wdrażaniu aplikacji i systemów klasy ERP
Umiejętności przywódcze i doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem odpowiedzialnym za wdrażanie projektów
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
Doświadczenie w zarządzaniu projektami
Ponadprzeciętna proaktywność, samodzielność, umiejętność strategicznego myślenia
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania szybkich decyzji w zmieniających się warunkach biznesowych
Przedsiębiorczość

Oferujemy

Realny wpływ na rozwój firmy
Konkurencyjne wynagrodzenie
Dużą autonomię działania

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wroclaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page