Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie strategii rozwoju spółki,
  • Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem z branży FinTech,
  • Nadzór nad podległymi działami organizacyjnymi oraz koordynowanie ich pracy
  • Monitorowanie i analizowanie wyników działania spółki,
  • Optymalizacje i zarządzanie zasobami i kosztami spółki,
  • Współudział w procesie wdrażania nowych rozwiązań produktowych  i biznesowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • Min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie jako kierownik sprzedaży - dodatkowy atut
  • Znajomość rozwoju biznesu od fazy start-upu
  • Znajomość branży pożyczkowej w Polsce
  • Wysokie zdolności negocjacyjne, analityczne i planistyczne
  • Dokładność, odpowiedzialność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole oraz zarzadzania nim
  • Umiejętności zarządzania czasem i zadaniami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny umożliwiający codzienną komunikację

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Lime – Kredyt Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość