Dyrektor Zarządzający

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Nasz Klient, firma średniej wielkości o profilu produkcyjnym w sektorze metalowym, o silnej pozycji rynkowej, jeden z liderów w swojej dziedzinie, poszukuje kandydatów z doświadczeniem w zarządzaniu na stanowisko:

Dyrektor ZarządzającyMiejsce pracy: Poznań

Nasz Klient poszukuje osoby nastawionej na osiąganie sukcesów, operatywnej oraz dojrzałej biznesowo, która swoimi skutecznymi działaniami wpłynie na dalszy rozwój firmy.

Obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie spółką z branży technicznej
  • Planowanie oraz wdrażanie strategii rozwoju firmy
  • Planowanie w zakresie: produkcji, sprzedaży, finansów, inwestycji
  • Monitorowanie i analizowanie wyników działania firmy, proponowanie i wdrażanie rozwiązań
  • Optymalizacja procesów
  • Nadzór nad budżetem i prognozą w długim terminie
  • Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami, dostawcami
  • Zarządzanie kapitałem ludzkim.

Oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu strategicznym firmy
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu pionem produkcyjnym w branży technicznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne oraz podyplomowe z zarządzania
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z produkcją, sprzedażą, finansami, inwestycjami
  • Zdolności przywódcze, negocjacyjne
  • Wysoka samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Dojrzałość biznesowa, umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami na szczeblu zarządczym
  • Umiejętność pracy w oparciu o cele, plany, wskaźniki
  • Umiejętność dążenia do celu
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się firmie
  • Realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa
  • Umowa o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.