Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Michael Page

województwo podlaskie, podlaskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Zakładu. Preferowane doświadczenie w obszarze zarządzania produkcją / zakładem produkcyjnym w branży spożywczej, rozlewniczej lub kosmetycznej oraz wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w województwie podlaskim.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i nadzorowanie funkcjonowania zakładu produkcyjnego
  • Wdrażanie rozwiązań w zakresie metodologii Lean Manufacturing (5S, Kaizen, SMED, TPM)
  • Wdrażanie kultury ciągłego doskonalenia, promowanie metod i narzędzi Lean Manufacturing
  • Współuczestniczenie w przygotowaniu budżetu kosztowego zakładu oraz nadzór nad realizacją
  • Zarządzanie podległym zespołem, członkami grup projektowych oraz dbanie o rozwój zawodowy kadry pośredniej
  • Inicjowanie działań zmierzających do osiągnięcia konkurencyjnego poziomu technicznego i technologicznego organizacji
  • Poprawa efektywności działalności operacyjnej zakładu

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 5-letnie doświadczenie menadżerskie w zakładzie produkcyjnym
  • Preferowane doświadczenie, jako dyrektor produkcji / dyrektor zakładu w branży spożywczej, rozlewniczej lub kosmetycznej
  • Poparte sukcesami doświadczenie we wdrażaniu narzędzi doskonalenia procesów (Lean Management)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość na zmiany oraz zorientowanie na wyniki
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • Wiedza biznesowa umożliwiająca operacyjne zarządzanie zakładem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia, system bonusowy oraz auto służbowe
  • Praca pełna wyzwań u lidera w swojej branży
  • Dynamiczne środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: województwo podlaskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page