Dyrektor Zakładu Produkcyjnego - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy będącej liderem na rynku krajowym w swojej branży, w związku z rozwojem struktur, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Zakładu ProdukcyjnegoMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Realizacja rozwoju zakładu produkcyjnego w oparciu o potrzeby i cele spółki,
  • Nadzór i kontrola nad nowymi inwestycjami,
  • Współtworzenie budżetu oraz odpowiedzialność za wynik finansowy spółki,
  • Zarządzanie oraz optymalizacja procesów, zwiększanie wydajności zakładu,
  • Nadzór i koordynacja stanu surowców oraz narzędzi do realizacji zadań,
  • Tworzenie procedur i nadzór nad ich właściwym funkcjonowaniem,
  • Współtworzenie i komercjalizacja nowych produktów.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managerskim w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość procesów oraz doświadczenie we współpracy z działem sprzedaży i marketingu,
  • Umiejętności strategicznego myślenia oraz silne zorientowanie na realizację celów,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność budowania zdrowej atmosfery,
  • Umiejętności komunikacyjne oraz analityczne,
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w stale rozwijającej się spółce,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dopasowane do kompetencji oraz doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.