Dyrektor Techniczny

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Zarządzanie i zapewnienie realizacji celów biznesowych spółki w zakresie produkcji, planowania, kalkulacji kosztów, R&D, UR, Jakości i Lean

Informacje o kliencie

Klient to to renomowany producent zbiorników z tworzyw sztucznych.

Opis stanowiska

Zarządzanie procesami produkcji - organizacja i planowanie produkcji,
Odpowiedzialność za technologiczne przygotowanie produkcji, nowe uruchomienia,
Nadzór nad kalkulacjami kosztów produkcji
Inicjowanie procesów optymalizacji i zarządzanie nimi
Wdrożenie, utrzymanie i nadzór nad efektywnością produkcji,
Nadzór nad sprawnością parku maszynowego,
Zapewnienie jakości oraz płynności produkcji pod względem organizacyjnym i personalnym,
Zarządzanie personelem produkcyjnym

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe techniczne,
Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i budżetem
Umiejętność analitycznego oraz innowacyjnego myślenia oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
Zdolności organizacyjne, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
Doświadczenie w prowadzeniu projektów i w zarządzania multidyscyplinarnymi zespołami
Doświadczenie we wdrażaniu Lean Management

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności,
Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page